Inimesed

Siin me siis oleme – kõik, kes Juventega end sidunud on. Tahame olla erinevad, tahame õppida olema iseseisvad, sallivad ja demokraatlikud ning just seetõttu oleme Juvente liikmed. Me oleme noored, kes usuvad, et maailm oleks parem koht ilma alkoholi, tubaka ja teiste uimastiteta. Seepärast me tahamegi maailma muuta – kasvõi üheainsa inimese kaupa. Me ei taha, et keegi laseks end teistel mõjutada valesid valikuid tegema. Me tahame, et igaüks mõtleks oma peaga. Ole julge, otsusta ise!

Kuigi oleme jagunenud liikmeiks ja toetajaiks, on meie vaheline erinevus vaid formaalne, toetajad ei saa lihtsalt mingil põhjusel täielikult täita kõiki liikmeks olemise tingimusi. Hingelt aga on toetajad sama palju juventekad kui liikmed.
Huvitatu ei ole ametlikult Juvente liige, kuid ta on juventekate sõber – võtab aktiivselt osa Juvente üritustest ning aktsepteerib ja peab lugu meie põhimõtetest.

Oled Sa kaheteistkümne kuni kahekümne viie aastane? Tahad lõbusalt aega veeta ning leiad, et on mõnusam ilma uimastite ja promillideta? Ühesônaga tahad meid lähemalt tundma õppida?
Võta ühendust: juvente@juvente.ee
Ringis
Vaata veel:
Video – 2005 a. Meelva laagrist klipp söömisest 🙂
Tsitaadid – naljakaid ütlemisi Juvente liikmetelt. 
Maakaart– riigid, kus Eesti juventekas on käinud.